מדרגות פנים

יש מי שרואה בעיצוב הבית מטלה קשה ש"צריך" למלא, ויש מי שהופך אותה להזדמנות אמיתית ומהנה – מתוך ההבנה שזהו המקום לבטא את הרעיונות והמחשבות היצירתיים והאישיים ביותר ולהראות אותם לכל מי שאי פעם יבוא בשערי הבית, בעתיד הרחוק והקרוב. לכן, כשאתם ניגשים למלאכה בפעם הראשונה, כדאי לקחת בחשבון שהעיצוב שתבחרו יישאר ככל הנראה לאורך שנים רבות, ולכן כדאי לקחת החלטות שקודם כל ימשיכו לבטא ולשמח אתכם גם אחרי שנים רבות, ושנית לחשוב על התקופות השונות שיאפיינו את הבית, ובמיוחד על גילאי האנשים שיגורו בו והשלבים השונים בחייהם, שככל הנראה יהפכו לחלק מהשגרה במקום לאורך הזמן.

איך בוחרים מדרגות פנים לבית?

מדרגות פנים הן אחד האזורים החשובים ביותר בעיצוב הבית, ולא בכדי יש מי שמתייחסים אליהן כאל חלל נפרד בפני עצמו, מאחר ובבחירה שלהן מתעוררות הרבה מאד שאלות עיצוביות ופונקציונליות – הנוגעות לאיכות חומרי הגלם, לצבעים, לטקסטורות, לגימורים, לאלמנטים דקורטיביים נוספים וכמובן גם לבטיחות ולעמידות לאורך זמן. לעשה בבחירתן הסופית של המדרגות יכולים להיות מעורבים מספר גורמים ואנשי מקצוע מלבדכם – כמו קבלן הבניה או השיפוצים, אדריכל ומהנדס, וככל ששילוב המדרגות ייעשה באזור מורכב יותר בבית, או שלחלופין הרעיון שלכם יהיה יותר מקורי – כך סביר להניח שתצטרכו להתייעץ עם יותר גורמים, כדי להבטיח שהחלום שלכם יתגשם בדיוק בצורה הנכונה וכפי שאתם רוצים.

מה האפשרויות?

כאשר אנו ב- PROLENCO ניגשים לשאלת עיצוב המדרגות, ובמיוחד כאשר אנו עורכים את סיעור המוחות הראשוני עם הלקוחות שלנו, אנו שואלים אותם בראש ובאשונה את כל השאלות הבסיסיות, הנוגעות בכמה שיותר תחומי גג: צורת המדרגות (לולייניות, ישרות או מחולקות לאגפים), אורך הגרם הרצוי ואורך כל מדרגה לחוד, חומרי גלם, צבעים וגימורים – כל אחת ואחת מהשאלות הללו פותחת פתח לאינסוף אפשרויות, ויחד, צעד אחד צעד, אנו מגיעים עם כל לקוח ולקוח לתוצאה הרצויה. אין עבודה היוצאת מבית המלאכה של PROLENCO שאנו לא גאים בה, מפני שכל התקנה וכל בית הוא חלום עיצובי המבקש להגשים את עצמו, ואנו רואים בעבודתנו שליחות שנועדה לעשות זאת על הצד הטוב ביותר.

לא בטוחים? פנו אלינו ותגלו את סוד הקסם

אתם מוזמנים להתרשם ממבחר העבודות שלנו באתר, ולפנות לאנשי הצוות המסורים שלנו כדי לשמוע על עוד רעיונות והתאמות אינדיבידואליות לחלום שלכם. אנו מתמחים בהתקנת מדרגות פנים וחוץ לכל סוג של עיצוב ורעיון, ונשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה ופניה.