מדרגות מתכת

יש הרבה דברים טובים שאפשר להגיד על הפיתוחים הטכנולוגיים שהגיעו אלינו מעולם התעשייה, ולאחר מכן חדרו גם לעולם העיצוב. אחד הפיתוחים הללו ואולי המוקדם ביותר שבהם, הוא שילובה של המתכת בשלבי הייצור של המוצרים השונים, ובכלל זה במיוחד הברזל. כך, גם אחרי כמעט מאתיים שנה של שימוש מאסיבי בברזל, נראה שהוא אינו מתכוון ללכת לשום מקום, ולנו נותר להמשיך וליהנות מחומר גלם איכותי ויציב, המשדר עוצמה ויופי שקטים. ממש כשם שהמתכת והברזל ניתנים לשילוב בשלל חפצי ואלמנטים בבית – כדוגמת כלי מטבח, רהיטים ואפילו חלקים גדולים יותר כמו דלתות – כך ניתן לשלב בבית גם מדרגות מתכת, העשויות כל כולן מאותו חומר גלם, או לחלופין כאלה המשלבות גם חומרים נוספים כמו עץ.

מהם היתרונות בהתקנת מדרגות מתכת בבית?

ראשית חשוב לציין כי מדרגות מתכת מתאימות לשילוב הן בפנים הבית והן מחוצה לו, אם כי על פי רוב נהוג לראות מדרגות העשויות כולן ממתכת רק בחללים החיצוניים של הבית – כמו למשל במעברים מהמרפסת לגינה, במדרגות חירום וכיוצא בזה. בתוך חלל הבית אנו נוהגים להתקין על פי רוב מדרגות מתכת המשלבות בהן גם עץ, כך שבמבט הנראה לעין רק אזור המעקה נראה מטאלי, ואילו המדרגות עצמן שומרות על המראה הביתי בזכות העץ. יתרונן המובהק ביותר של מדרגות המתכת הוא כמובן העובדה שהן יציבות מאד, וכך ניתן ליהנות לא רק מידיעה שבחרתם עבור בני הבית שלכם באחד הפתרונות הבטיחותיים והיציבים ביותר שקיימים בשוק, אלא גם בעמידות גבוהה מאד, שתוכל להחזיק לאורך שנים רבות וכך בסופו של דבר להביא גם לחסכון, מאחר ואין כל צורך לערוך בדיקה ותיקונים לעתים קרובות.

למה PROLENCO?

המדרגות שלנו ב- PROLENCO שומרות על נוסחה ייחודית ועדינה של איכות מרבית עם עיצוב ללא תחרות. כל התקנה נתפרת לבית באופן אישי ומדויק אליו, בהתאם לדרישותיו של הלקוח ומתוך ראיה למרחק – השואפת להמריא עד לחלום שלו ואף למעלה ממנו, כדי להפוך את הבית למקום היפה והנכון ביותר שניתן לבקש עבורו. כאשר אנו נשאלים למגוון העיצובים שלנו אנו מתקשים לענות על כך – מהסיבה הפשוטה שאין לנו מאגר שכזה, מאחר והוא אינסופי ואישי כל כך, ומשתנה בכל פעם מחדש. אנו מזמינים אתכם להגשים איתנו את החלום שלכם, ולגלות כיצד איכות ויופי יכולים להיפגש וליצור את השילוב הטוב ביותר שניתן לבקש יחד.