מדרגות מתכת – מה צריך לדעת

מתכת היא אחד החומרים השמישים בתכנון ויצירת מדרגות פנימיות או חיצוניות. לצורך יצירות מתכת נדרשת עבודת מסגרות ברמה הגבוהה ביותר. לא חשוב אם מדובר על מדרגות מתכת בתוך הבית או בחוץ, האסתטיקה, המראה, והיציקות חייבות להיות מושלמות, אחידות ואסתטיות. מבחינת פרולנקו מדרגות זה הלב של הבית, הן מניידות את בעלי הבית למעלה ולמטה ולכן הן חלק מהעיצוב המרכזי של הבית, ודורשות שימת לב והקפדה על כל פרט.

כאשר אנו יוצקים ויוצרים מדרגות מתכת, אנו אמורים ליצר משהו מושלם שהוא נכון ומדויק ואחיד בכל החלקים שלו ואפילו מילימטר אחד לא ימינה או שמאלה. כל חלקי מדרגות מתכת בין אם זה החלקים הפנימיים או החיצוניים . החלקים חייבים להיות תואמים זה לזה. מדובר על עבודת מסגרות מדוייקת על המילימטר, בלי שום פשרות ובלי שום ויתורים.

מדרגות מתכת שאנו מייצרים הן כמו שבלונה אחידה לכל אורכן, בחיבורים וגימורים מושלמים כאילו ונוצרו כיחידה אחת. אנחנו רואים כל סטייה וכל שבב מיותר, ומקפידים על תוצר מושלם שהפך אותנו, את חברת פרולנקו לחברה האומנותית ליצירת מדרגות מתכת , מדרגות פנים או חוץ.

להפוך את המסגרות למקצוע!

האדם הממוצע מהצד לא תמיד יודע ומבין מה נדרש ממסגר טוב. כמה פעמים אנשים זקוקים למסגר? כאשר הם עושים סורגים? או כאשר הם מזמינים מעקה ומדרגות הביתה. אז אפשר להבין מה ההבדל בין מסגר שנשאר מסגר לבין המסגרות של פרולנקו שהפכה את המתכת לחומר גלם שניתן לעצב ממנו יצירות אומנות גם במדרגות ומעקים בדיוק כפי שאפשר להפוך תהליך מיתוג ליצירת אומנות מנצחת.

לא כל מסגר יכול להיות אמן, אבל אי אפשר להוציא את האמן ממי שהוא אמן. אצלנו בחברת פרולנקו מועסקים מסגרים מקצועיים שיש להם גם ראייה אומנותית ויכולת לשלב בין חומרים, ליצור יצירות אומנות, לשתף את היצירתיות שלהם ולהעז לעשות מה שאחרים לא מעזים לעשות כאשר זה נוגע ליצור מדרגות. כאשר אתה מעז אתה מגיע למשהו, כאשר אתה לא מעז, אתה נשאר מסגר.

מדרגות כחשיבה אומנותית!

מדרגות מתכת של פרולנקו הן קודם כל סוג של חשיבה אומנותית, איך למרכז את החלל דרך המדרגות, איך ליצור זרימה והרמוניה בתוך הבית, מאיזה חומרים לעשות את אותן מדרגות בבית פרטי כך שישתלבו בסגנון של הבית, או אולי שיהיו דווקא מחומרים מנוגדים כדי ליצור אקלקטיזם. כל הבחירות שלנו בקשר למדרגות שאנחנו מתכננים הם מראייה כללית של עיצוב ולא של עבודת מסגרות גרידא. מה שמעניין אותנו זה ליצור משהו שאף אחד עוד לא יצר לפנינו. אנחנו רוצים להפתיע, לחדש ולבשר בשורה של עיצוב. אין לנו עניין לקחת מתכת ולעשות ממנה מדרגות, יש לנו עניין לקחת מתכת ולאלף אותה להיות המדרגות שאנחנו רוצים שהוא יהיה. השליטה בחומר, היכולת לשנות אותו וליצור ממנו משהו מפתיע וחדש זה החזון שלנו כבר 25 שנה, חזון שאף אחד לא יכול לבצע יותר טוב מאיתנו. טפסו איתנו גבוה כי מה שרואים מהמדרגות שלנו, לא רואים מכל מקום, כי בדיוק כמו קידום אורגני, ככל שאתה יותר גבוה. אתה הרבה יותר טוב…