מדרגות ומעקות

הרבה יותר ממדרגות ומעקות

כאשר ניל ארמסטרונג הגיע לירח הוא אמר את המשפט שכולנו זוכרים "זהו צעד קטן לְאדם, צעד גדול לאנושות". וכך גם אנחנו ב Prolenco מרגישים כאשר אנחנו חושבים על מדרגות ומעקות

בשבילנו זהו הרבה יותר מעוד כלי ליעד הבא, זה פסגה שאנחנו מעוניינים להגיע, ומעוניינים להגיע בצורה הנוחה, היפה והמרשימה ביותר.

מה מיוחד במדרגות ומעקות ב- Prolenco?

כשם העלייה במדרגות ובתחושת ההתקדמות מעלה, ובשילוב הבטחון הפיזי בזכות התמיכה הצידית שמקנים המעקות עד ההגעה ליעד – כך חברתנו: Prolenco מלווה אתכם לאורך כל הדרך, צעד אחר צעד ועד לגימור מושלם.

לנו חשוב שאתם תחוו את החוויה הקוסמית שאנחנו מרגישים שאנחנו יוצרים בשבילכם את המדרגות והמעקות, אותם מדרגות ומעקות שיתאימו לכם לטעמכם האישי ויתנו לביתכם את ההרגשה, שאתם בבית.

Prolenco מבטאת את הידע והניסיון שצברה לדגמים חדשים, אופנתיים ובעיקר עמידים, הקובעים סטנדרטים חדשים בתחום בכל פעם מחדש. מחקר ולמידה, שימוש בחומרי גלם מעולים, סוגי העץ הטובים ביותר ועבודות אמן פנומנליות מובילים שוב ושוב ליצירת מוצרים מעוררי פליאה. מוצרים שמי שרואה אותם יאהב והכי חשוב, מוצרים – שאתם אוהבים.

אז למה אנחנו?

Prolenco הינה חברה המתמחה בכל סוגי עבודות המסגרות באשר הם אך בעיקר במדרגות ומעקות בדגש על מדרגות בבית פרטי:

ידיי האמן המייצרות את היצירות באהבה ובמסירות אין קץ ובדגשי בעבודה קפדניים עד אחרון הפרטים,
בשיתוף פעולה עם מיטב האדריכלים והמעצבים הטובים בארץ חושפים עולם חדש ופורץ גבולות.

חברתנו זכתה וממשיכה לזכות במוניטין רב המתבסס על אין ספור לקוחות חוזרים מרוצים כי אצלנו ב-Prolenco מה שאתם רואים זה מה שאתם הולכים לקבל.