מדרגות מעוצבות

מדרגות מעוצבות לבית פרטי

מדרגות מעוצבות בתוך בית נמצאות בדרך כלל בבתים פרטיים. לפני כשני עשורים יש לומר, הוצפה המדינה בבתים פרטיים צמודי קרקע בדרך כלל בני שתי קומות ובכל אחד מהם, אם תיכנסו אליהם תפגשו במדרגות מעוצבות. השינוי הגדול ארע עם התפתחותה של הבנייה הכפרית והקמת יישובים כמו מודיעין, רעות ומכבים. אלה הציעו רכישת בתים על הקרקע ומשכך בין שתי הקומות חייבות לחבר מדרגות. כאשר מדברים על מדרגות מעוצבות השאלה היא איזה מדרגות כדאי לי לעצב בתוך הבית, כי כמובן חשוב להזכיר שבחירה של מדרגות מעוצבות הינה בחירה הנגזרת מעיצוב הבית כולו.

מדרגות- חלק מהעיצוב של הבית!

תפקידן המסורתי של מדרגות בתוך הבית הוא לאפשר עלייה לבני הבית לקומות העליונות. בעבר כאשר לא היו אמני עיצוב מדרגות, אנשים הלכו על המדרגות הכי פשוטות או אלה שהשאיר להם הקבלן, מדרגות מאבן. מדרגות מאבן לא מתאימות לכל בית. הרבה פעמים הן נראות כמו מדרגות בתוך בניין ואין להן שום מראה עיצובי מעניין. מדרגות מאבן פשוטה ולא למשל מאבן ירושלמית, עלולות בהרבה מקרים להרוס את העיצוב ולהוות סתירה מגוחכת בתוך הבית.

למה מדרגות מעץ וברזל?

הרבה בתים פרטיים מעוצבים במראה כפרי וזה משום שהם משקיפים לחצר, לגינה. העובדה שהבית נמצא בחוץ, לכאורה בחיק הטבע בהחלט מזמין עיצוב בית בסגנון כפרי וזה אומר הרבה עץ אבל גם ברזל. עיצוב כפרי עושה שימוש בחומרים מהטבע: עץ, אבן, ברזל ועוד.

סגנון כפרי יכניס לבית פריטי ריהוט מעץ גושני כבד, וילונות במרקמים מחוספסים טבעיים, שטיחים באריגת יד. השימוש הוא טבעי, הצבעים הם צבעי אדמה אבל גם אפשר ליצור כתמי צבע בירוק, כחול ועוד. המדרגות שהכי מתאימות לבית כזה הן מדרגות ברזל ועץ, הכי טבעי הכי מקסים.

מדרגות מעוצבות בברזל

מדרגות מעוצבות בברזל מתאימות גם לבתים שיש בהן עיצוב כפרי וגם בבתים בעלי עיצוב מודרני. עיצוב כפרי הוא עיצוב יותר עגול, רך ועם עץ גושני. למדרגות מעוצבות כאלה מתאים פרזול קליל מברזל בצידי המעקים ובמעקים עצמם. בבית בעל עיצוב מודרני אפשר להתקין מדרגות מעוצבות בשילוב של עץ וברזל בקווים ישרים. זה מה שמאפיין את העיצוב המודרני. צבעים חלקים, קווים ישרים ואפשר לעשות המון דגמים של מדרגות מעוצבות בשילוב מפתיע של עץ וברזל ובסגנון לגמרי מודרני.

לייעוץ מקצועי והצעת מחיר, השאירו פרטים:

שעות הפעילות 8:00 – 17:00

כתובת: רחוב בצלאל 1, חולון