מדרגות לבית פרטי!

עולם עיצוב הפנים משתנה משנה לשנה ומשפיע גם על עיצוב הבית, מדרגות לבית פרטי, מדרגות פנים, קירות, חלוקת החלל, רכישת פריטי ריהוט ועוד.

סגנון הרטרו “הושאל” משנות ה-70 וה-80 ושלט במגמות ובטרנדים של העיצוב בשנים האחרונות. השנה אנחנו רואים מגמה חדשה והיא- שילוב של סגנונות עיצוב שונים וזה בא לידי ביטוי גם בעיצוב מדרגות.

יש מגמה חזקה מאוד של שילוב ישן עם חדש, שימוש בעץ גושני, גס ולא מעובד. שילוב בין חומרי גלם והרבה טבע בבית.

מדרגות לבית פרטי- עץ טבעי!

השילוב בין סגנונות שונים תרם להתפתחות עיצוב מדרגות לבית פרטי מעץ טבעי, משולבים עם פרזול או מעקים ממתכת. השילוב בין המתכת לעץ הוא קדום, אבל היום הוא נעשה בנגיעות דרמטיות ואופנתיות כאשר מדובר בעיצובים של מדרגות מחומרים שונים, מה שמייצר ניגודיות מרשימה.

העץ הטבעי חדר במגמות העיצוב גם לפרקטים, לציפוי קירות ומדרגות לבית פרטי מעץ טבעי מדגישים את החיבור של הבית הזה לסגנן חיים טבעי.

עץ וברזל, זכוכית וברזל, שילוב סגנונות במדרגות!

השילובים של סגנונות שונים באים לידי ביטוי בעיצובים של מדרגות מזכוכית משולבים במתכת, או עץ משולבים בברזל. בבית אפשר לחפות קיר עם טפט אבל להניח בסלון למשל ריהוט מודרני. יש גם מגמה ורסטילית שהיא להמשיך את מה שקורה בחוץ, בעיצוב לתוך הבית ואם מדובר על מדרגות אז מדרגות מאבן למשל בכניסה שהם המשכו של שביל אבנים אבל בתוך הבית לשלב בין חומרי גלם שונים.

בית ירוק!

מדרגות ברזל ועץ או ממתכת במראה עתיק ילכו מצוין עם בית בסגנון טבע ירוק. המגמה היא לעצב משהו פראי אך טבעי וזה יכול לבוא לידי ביטוי בתאורה, שימוש בעץ מחוספס ולא מעובד מסוגים שונים ואת זה ניתן לקבל במדרגות פנים או  בפרקט, טפטים במגוון גוונים של ירוק, שטיחים מצמר טבעי ועוד.

כאשר מדברים על מדרגות בבית פרטי, בבית שככזה יעשה שימוש בתריסים, דלתות, חלונות במראה עתיק, עם עץ שנראה הכי טבעי ולא מעובד כדי לייצר אוירה של פעם, ייחודית, מקורית וטבעית.

מדרגות מעץ- בהזמנה מיוחדת!

תכנון וייצור מדרגות מעץ היא אומנות של ממש. צריך לדעת לבחור את העץ הנכון, המאסיבי והיציב שעבר טיפול ועיבוד שמעניקים לו תכונות של אריכות ימים וחוסן. צריך לדעת לעבדו עם עץ, להבין איך הוא מתנהג בחורף ובקיץ ולעצב אותו לכדי מדרגות טבעיות ומרשימות, נוחות ובטיחותיות.

בתים פרטיים נוהגים להזמין מדרגות לבית פרטי בהזמנה מיוחדת ויש אין סוף אפשרויות לעיצוב מדרגות מקוריות שישתלבו עם הסגנון של כל בית.