מדרגות ומעקות

מכל המשימות, התכנונים והחשיבה לעתיד הרחוק שקשורים בבנייה או בשיפוץ של בית, אנו כבעליו משקיעים הכי הרבה זמן דוקא בחלקו הסופי – והוא כמובן העיצוב. בשאלות האחרות, הנוגעות לחשמל, לתשתיות, לבטיחות ועוד – עוסקים כבר בעלי מקצוע אחרים לפנינו כאדריכלים ומהנדסים, העושים את כל העבודה ה”קשה” לפנינו – אך אל לנו לטעות, מלאכת העיצוב היא חשובה לא פחות, ועליה להעסיק אותנו במשך זמן רב אם ברצוננו להשיג תוצאות ראויות ואף כאלה שמעלות את שווי הנכס (במידה והוא נועד להשקעה).

מדרגות ומעקות – כרטיס הכניסה של הבית

כולם יודעים שאין תחליף לרושם ראשוני, וממש כשם שהכלל קיים אצל בני אדם, כך הוא מתקיים גם במקרים רבים אחרים – גם ובמיוחד במקרה של עיצוב בתים; כך למשל, מדרגות ומעקות בבית, בפנים או בחוץ, מהווים את “כרטיס הביקור” העיצובי לבית, בין אם הם ממוקמים בכניסה אליו ובין אם הם חבויים יותר ואינם נראים במבט ראשון. חשוב להבין שהמדרגות והמעקות הם אחד האלמנטים הדקורטיביים (וכמובן גם הפונקציונליים) הגדולים ביותר שיש בבית – פרטי או משותף, ולכן גם אם הם לא נמצאים בחלל הכניסה לבית או לדירה, ואפילו אם לא רואים אותם כלל בהתחלה, הם עדיין נחשבים לבעלי הפוטנציאל הגדול ביותר להשארת רושם בקרב מי שמבקר את הבית, והם האחראים העיקריים ליצירת האווירה שתשרור בו.

אז איך ממצים את הפוטנציאל בצורה הטובה ביותר?

כדי לנצל את כל ההזדמנויות שטמונות באלמנט האחד והגדול של מדרגות ומעקות יש צורך בראש ובראשונה להבין את מהותו; לחשוב על האופי הייחודי שלכם ועל הסטנדרטים שאתם רוצים להציב לבית ולאפקט העיצובי שלו, ובתוך כך בעיקר למצוא את האמירה האישית שלכם, שתהווה חותמת ייחודית לכל באי הבית כבר עם רגע הכניסה. לא משנה אם אתם מעוניינים בהתקנת מדרגות ומעקות בפנים או בחוץ, החשיבה העיצובית עדיין חייבת להתקיים – ואנו כאן בדיוק כדי להגשים לכם את החלום.

העיצובים שלנו

העיצובים שאנו עושים בחברת PROLENCO הם למעשה לא בדיוק שלנו – אלא הם בראש ובראשונה שלכם. אתם הקובעים העיקריים הלוקחים את כל ההחלטות החשובות, החל מחומרי הגלם ועד לגימור הסופי. במידת הצורך, אנו כמובן נותנים ייעוץ והמלצות מקצועיות בכל כיוון שאתם פונים אליו ומתלבטים בו, אך בסופו של יום המדרגות והמעקות ייראו כמו שאתם רוצים, ורק אתם. אנו מביאים לכם את הידע והידיים המנוסות, ואתם מביאים את הדמיון, הקול האישי וההשראה – יש יותר טוב מזה?