מדרגות בבית פרטי- זו אדריכלות!

כאשר אדם רוכש פנטהאוז או בית פרטי, מן הסתם מדובר בלפחות שתי קומות שהוא צריך לחבר ביניהן ומה עשוי לחבר ביניהן אם לא מדרגות. בית פרטי או פנטהאוז יש להדגיש הוא לא כמו דירה שזוכה
לטאץ’ עיצובי כטעמם של בעלי הבית. כאשר מדובר בחלל גדול כמו פנטאוז או וילה, אין היום שום החלטה של עיצוב שמתקבלת בלי מעורבות של אדריכל או מעצב פנים ובצדק. אנשי מקצוע הם אלה שמעודכנים בטרנדים ובמגמות האחרונות בשוק עיצוב הפנים. אם זה כולל גוונים חדשים לקירות, חומרי גלם, חלונות ודלתות, פריטי ריהוט, בדים, ועוד ועוד. בין השאר הם כמובן מצויים במילה האחרונה של מדרגות פנים לבית שאסור להתייחס אליהם כאל סוג של מעבר מקומה לקומה אלא להסתכל עליהם כמו שמסתכלים על כל הבית, במבט של עיצוב מקצועי.

חברת פרולנקו – שיתוף פעולה עם אדריכלים ומעצבי פנים!

לחברת פרולנקו יש את כל הניסיון והידע המקצועי בקשר למדרגות ומעקים והיא מבצעת לפי הזמנה פרטית עבודות בבתים שמתוכננים ע”י אדריכלים ומעצבי פנים. נוצר שיתוף פעולה שאנשי המקצוע הללו יודעים איזה מדרגות פנים ומעקים מתאימים לבית, ומזמינים את חברת פרולנקו לתת את חוות הדעת שלה. כך עובדים בצורה מקצועית על מדרגות בבית פרטי.

“אין מדרגות ומעקות שאנחנו לא יכולים לעשות” אומרים לנו בחברת פרולנקו שאחרי 25 שנות ותק בתחום כבר עשו את המדרגות והמעקים של אלפי דירות, בתים ומוסדות ציבור.

הרעיון המרכזי בשיתוף פעולה של יצירת מדרגות פנים לבתים בתכנון אדריכלי, הוא לשבת יחד עם אנשי המקצוע ולראות איך מיישמים את רצונו של האדריכל ומה זה בעצם דורש מאנשי המקצוע של פרולנקו. לפעמים מדובר בעבודת מסגרות מסובכת ומורכבת, ולפעמים מדובר על משהו יותר פשוט, אבל חברת נציגי חברת פרולנקו מעורבים בכל שלב ביצירת מדרגות הפנים החל מהשרטוט והתכנון ועד הביצוע.

אדריכלים ומעצבי פנים בוחרים לעבוד עם חברת פרולנקו משום שנציגי החברה יודעים לתת חוות דעת אמיתיות על מדרגות הפנים והמעקים שהאדריכלים מזמינים ואף מייעצים להם על חלופות במידה ויש בעיה עם חומרי גלם או כל דבר אחר. חברות יודעים שכאשר צריכים מדרגות בבית פרטי צריכים לפנות לטובים בתחום כדי להגיע לתוצר הטוב ביותר.

בסופו של דבר המילה האחרונה ביחס למדרגות פנים ומעקות היא של המבצע- חברת פרולנקו שבוחנת כל פרויקט לגופו של ענין והפכה להיות “האורים והתומים” של מדרגות חוץ ופנים ומעקות בכל פרויקט פרטי או בקנה מידה ציבורי. מדרגות בבית פרטי עושים באהבה, עושים בפרולנקו.

איזה עיצוב יש לך בבית?

אחד החוקים המרכזיים בעיצוב הוא לייצר הרמוניה במיוחד כאשר מדברים על מדרגות בבית פרטי, כאשר אתה עומד בחלל של בית חדש, אתה צריך להרגיש שהדלתות, החלונות והאווירה הפנימית רגועים ושלווים, שאין שום אלמנט של עיצוב שצורם, או יוצר דופן כי זה מפריע להרמוניה ולתחושה הפנימית. ככה זה עובד גם עם מדרגות פנים ומעקים בבית. הם חייבים להיות חלק מהעיצוב הכללי, לזרום איתו ולהיות המשך שלו. הם לא יצירה נפרדת ולא רק מדרגות הם חלק מהאווירה הכללית המעוצבת של הבית בדיוק כפי כאשר נכנסים לאתר שעובר קידום בגוגל, הוא צריך לשדר את אופי האתר ולמשוך את הגולש.