פילוסופיה

על פילוסופיה ואומנות הברזל

יש אנשים שהם רתכים ויש אמני ברזל שהפכו את עבודות הברזל לאומנות או אם תרצו לפילוסופיה של הברזל, וזה בדיוק מה שעושה…. Prolenco.

מה ההבדל בין רתכים לבין אמן ברזל ?

אומנות היא לא רק מושג, היא דרך חיים אשר כל מבנה שלה בצורה סימבולית כזו או אחרת. מראה לנו עולם חדש. כל תזוזה קטנה של תוצר יכולה להראות לך משהו שלפני בכלל לא חשבנו שקיים בכלל. אומנות זה תחום שמתחיל בלב, בראש, במחשבה של היוצר ומתבטא בידיים שלו. להיכנס לנעליים של אומן דורש הרבה יותר משינוי מחשבתי, זהו שינוי פיזי, מנטאלי והכי חשוב – שינוי יצירתי.

זה מה שאמן ברזל…. עושה לברזל, הוא עושה איתו יצירות שמתקרבות לרמה של אומנות שמתחילה בלב וכאמור מסתיימת בידיים במיוחד כאשר מדובר על מדרגות ברזל.

אצלנו ב-Prolenco אומן הוא סוג של חוקר, הוא תמיד יחפש דרך חדשה, צורה חדשה, טכניקה חדשה כדי לשפר את היצירה שלו, כמו שאף אחד אחר לא מסוגל לראות, רק הוא מהעיניים היצירתיות שלו.

מהי האידאולוגיה של PROLENCO?

האידאולוגיה של Prolenco היא להטביע חותם רגשי על כל אחד ממוצרי החברה. כך שיתקבל מוצר שמעורר אמפתיה, רגש וצורך. כל מוצר הוא לא סתם “עוד מוצר”, הוא חלק מתפיסת הברזל האמנותית ומהיצירה האישית, והוא אחד ומיוחד.

כל פרויקט שלנו, הוא ייחודי ומותאם אישית לצרכים ולחיים של הלקוח. מדרגות ומעקות היא אומנות היא הרבה יצירה ולכן כדי להגיע לתוצר המבוקש – צריך לעבוד מהלב והנשמה.

בשביל Prolenco , עבודה היא סוג של “הריון תעשייתי” תהליך אשר נמשך לא מעט זמן שמטרתו היא להביא את התוצר הסופי, בצורה המוצלחת והטובה ביותר. כך בעצם, נולדת אומנות הברזל.

אנו קשורים למוצרים שאנחנו מעצבים, ודואגים שהם יגיעו ללקוחות שלנו, בהתאמה מלאה לצרכים שלהם, ברמת האיכות, המקוריות והפיתרון הטכני. שילוב של כישרון ואיכות שישרת את השאיפות של כל לקוח ולקוח ואת סביבת החיי שלהם בדיוק כמו שהם חולמים.

על כן, חברתנו מספקת שירותי תחזוקה לאורך של 5 שנים.

הלקוחות שלנו רוצים אומנות בברזל

לאורך כל תהליך יצירת המוצרים עבור הלקוחות שלנו, הם שותפים מלאים לרעיון, הם מציגים את הציפיות שלהם, ואנו דואגים למלא אותם במלואם.

עבור Prolenco לחיצת היד הראשונית, היא החותם למסע משותף ונפלא. הצוות שלנו, יעשה הכול בצורה הטובה ביותר כדי שהלקוח ייצא בתחושת סיפוק גדולה והנאה מהתוצר הסופי והמקורי שעיצבנו עבורו.

איכות ואמינות

אצלנו ב-Prolenco מה שאתם רואים זה מה שאתם הולכים לקבל כי אצלנו מדרגות זה הרבה יותר ממוצר.

אנו משוכנעים שהדרך האולטימטיבית בתהליך של יצירת המוצר היא שקיפות מלאה. זוהי האמונה שלנו להגיע  לתוצרים המרשימים והמהפכניים שאנו מייצרים ויותר חשוב- את מה שאתה הלקוח מצפה לקבל.