הסיפור שלנו

חברת ​Prolenco​ חרטה על דיגלה ייצור מדרגות ומעקות באיכות הגבוהה ביותר, ללקוחות הדורשים ביצוע ללא פשרות, מחומרים מתקדמים, טכנולוגית קצה וחדשנות חוקרת ובהשראת האדריכלים המובילים בעולם.

דבר המייסד:

ב1989 הוקם בית מלאכה קטן ואיכותי שנתן פתרונות לענף התעשיה הכבדה בכל הנוגע לעבודות ברזל מיוחדות הדורשות חשיבה הנדסית ויכולות טכניות מתקדמות ,הידע והנסיון שנצבר במשך שנים בצבא האדום ועשה עליה בדמות הורי ארצה,חילחל אלי בילדותי ומהווה שורש חזק בחיי ב2009 החלטתי ללכת בעקבות המשיכה הטבעית שלי ליופי ולאומנות העיצוב.
בית המלאכה עבר הסבה למתן פתרונות לשוק הפרטי בדמות מדרגות מעקות שערים פרגולות חיפויי קירות גדרות למבני שימור פרטי ריהוט ועוד 2015 לקחתי על עצמי לפתח מותג חדש ואיכותי לקהל הדורש איכות ללא פשרות ופיניש גבוה של מדרגות ומעקות. ​Prolenco ​הוקמה ע״מ להבדיל את המסגרות הפשוטה מזו המתקדמת ולהוות בית לעיצוב חדשני ופורץ דרך ולקבוע רף גבוה בענף הברזל. אני מכוון הכי גבוה שאפשר ומתכוון להיות המתקדם בתחום ולא רק במילים יפות. שמתי לעצמי מטרה להיות הכי טוב ולאתגר את עצמי ואת גבולות החומר בשביל ליצור מדרגות מעוצבות ברמה הגבוהה ביותר.

השירות שלנו:

לרשותי עומדים כל הכלים הדרושים למשימה. כל פרוייקט נתפר בחכמה ובהתאם למגבלות תקני הבטיחות,התכנון האדריכלי, רצון הלקוח והמגבלות בשטח. שרטוטים והדמיות בתלת מימד מלווים כל פרוייקט ללא יוצא מן הכלל. שילוב של ברזל, עץ, זכוכית, אלומיניום, פולימרים וכל חומר גלם שידרש יעשה על ידינו ע״מ לוודא איכות וגמר גבוה. התקנה בשטח תעשה בתיאום עם הגורמים השונים אדריכל,קבלן,מפקח,חשמלאי או כל בעל מקצוע אחר באתר ובאינטגרציה מלאה בין כל הגורמים. אני מתחייב ללוות כל פרוייקט לשביעות רצון הלקוח המלאה ומתן שירות vip ואחריות מלאה על כל מוצר מבית Prolenco

בברכת הצלחה,

סתיו פרולנקו