איזה מדרגות מעוצבות של פרולנקו תבחרו?

אם מסתכלים היום על מדרגות מעוצבות שעושים אמני חברת פרולנקו לעיצוב והקמת מדרגות מברזל, עץ, מתכת ועוד ניתן להבין איזה דרך עשו המדרגות, מגרם פשוט לשם עלייה, ליצירת אומנות חובקת חלל היוצרת אווירה, תעוזה ומרימה כל חלל אדריכלי לרמה של נגיעה במרחבי הדמיון, כי מדרגות מעוצבות בתוך חלל, הם אחד האלמנטים הכי חשובים היום באדריכלות והם יצאו כבר מזמן מתפקיד “העלייה” שלהן לאלמנט מעוצב בתוך חלל, שיש לו תרומה וזיקה לחלל עצמו.

מדרגות מעוצבות הן מדרגות שהושקע בהן דימיון, מחבה ותכנון. הן נעשו בידי אמן מומחה ומדויק, והן משדרות איזה שהוא מסר של עיצוב הזורם בחלל עצמו.

מדרגות- לא רק לעלייה אלא לחוויה…

מה שעברו המדרגות כמו שניתן לראות מהאתר שלנו, שעשויות היום מחומרים, שילובים ועיצובים שונים, מספר את סיפורו של הבית הישראלי שעבר משיכון לדירה מעוצבת ובכלל זה התפתחו תפקידיהם של המדרגות כחלק מחלל מסוגנן.

מה שעברו המדרגות מגרם עלייה לאלמנט עיצובי עברו יש להדגיש גם החלונות והדלתות. היום אין דבר כזה בית לא מעוצב. כל תחום העיצוב חדר עמוק מאוד לבתים פרטיים וגם לדירות יש לומר. אנשים משפצים ובונים בתים כטעמם, לוקחים אדריכל, מתכננים כל פרט, בוחרים ריהוט. מדינת ישראל כבר לא בהישרדות, היא כבר מזמן בעיצוב הבית, בדיוק כמו התפתחות של תהליך קידום בפייסבוק להרבה עסקים ככה זה גם בתחום המדרגות.

לחלק גדול מההתייחסות לעיצוב זוכים הפתחים ופנים חלל הבית. היום כבר לא מתקינים דלת כדי שתסגור חלל, היום היא צריכה להיות מעוצבת, וזה בדיוק מה שקרה גם למדרגות. היום לא מתפשרים על מדרגות רק שיהיו בטיחותיות וייקחו את דיירי הבית למעלה, היום רוצים מדרגות מיוחדות שהופכות לחלק מהעיצוב והסגנון של הבית.

המדרגות של פרולנקו- למלא את החלל!

מעבר להיבט הבטיחותי של מדרגות, תחשבו על זה שזהו אלמנט בנייה שממוקם בדרך כלל במרכז הבית, ויש לו חלק משמעותי בחלל כולו. כאשר בונים מדרגות יש היום אפשרויות בחירה, הן לא חייבות להיות מאבן כמו שרואים בבתים הפרטיים הישנים, היום אם יש לך פנטהאוז ואתה רוצה להרים מדרגות על הגג, אתה תלך על מדרגות ברזל ועץ עם ניחוח טבעי, או מדרגות מעוצבות בסגנון מדרגות ברזל. זה עושה את כל ההבדל, זה מעניק עומק וסגנון גם למדרגות עצמם וגם לכל מי שמטפס למעלה ומרגיש שהוא הולך בחיק הטבע…